top of page

Подготвителен готвач / непълен работен ден

Почасова заплата, започваща от $13 - $15 въз основа на опит + съвети за басейн

ТЪРСИМ лице - НАПЪЛНО ВАКСИНИРАНО - желаещо да работи на почасова работа в отворена кухня (зад бара). Трябва да сте на разположение за работа в петък и събота вечер от 16:30 до 22:30 часа. Четвъртъкът може да бъде добавен към графика през пролетта.

Работата в PAUSA е забавен и лесен начин да допълните доходите си, докато работите в чиста, здравословна и вдъхновяваща среда, изпълнена с музика и креативни хора.

Ще можете да допринесете за приготвянето на необичайни и вкусни съчетания на храни и напитки, които отразяват нашия средиземноморски/испански фокус върху панини сандвичи, тапас и малки чинии, докато слушате страхотна музика от местни, национални и международни изпълнители в интимна обстановка (60 клиента ).

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ  ще бъде бърз и усърден и с желание да се подобри в работата. Ще бъдете сръчни и ще можете да следвате инструкциите, както и всички правила за здраве и безопасност в кухнята. Ще може да функционира в забързана среда, ще има страхотни комуникативни умения. Ще изпълнявате рутинни кухненски задачи като настройка на две работни станции и съставки, така че храната да може да се приготвя по рецепти.

ОТГОВОРНОСТИ

Следвайте подготвителния списък и рецептите, създадени от готвача.

Етикетирайте и съхранявайте всички съставки на рафтове, така че да могат да бъдат организирани и лесно достъпни

Измерете съставките и подправките, които ще използвате при готвене.

Пригответе съставките за готвене чрез измиване и нарязване на зеленчуци, нарязване на месо и др.

Поемане на основни задължения за готвене като сглобяване на тапас и панини, поддържане на чиста и подредена кухня чрезмиене на съдове, дезинфекция на повърхности, изхвърляне на боклук, почистване около работното място

Уверете се, че всички храни и други предмети се съхраняват правилно.

Наблюдавайте хранителния запас и уведомявайте мениджъра, когато има недостиг.

Спазвайте указанията за хранене и хигиена, взаимодействайте с клиентите, приемайте поръчки и сервирайте.

Представете и обяснете менюто за храна на гостите и подхранвайте отлично изживяване на гостите.

Спазвайте всички разпоредби за храни и напитки.

ИЗИСКВАНИЯ:

Опит в използването на режещи инструменти и съдове за готвене Познаване на различни процедури и методи за готвене (печене на скара, печене, варене и др.) Способност за спазване на всички санитарни процедури.

Способност за работа в екип.

Много добри комуникативни умения

Диплома за средно образование или еквивалент; Диплома от кулинарно училище ще бъде предимство

Предишен опит като подготвителен готвач е за предпочитане, но не е задължителен.

Моля, прикачете автобиография при кандидатстване.Кандидатури без автобиография няма да бъдат разглеждани.

puccini.jpeg
BERIO.jpeg
IMG_2445.jpeg
IMG_1179.jpeg
DSC01813.jpg
bottom of page